ERBAA BELEDİYESİNDEN EMNİYETE ARAÇ HEDİYESİ

Erbaa Belediyesi İlçe Emniyet Müdürlüğüne devriye aracı olarak kullanılmak üzere araç hediye etti.

Erbaa Belediyesi polis teşkilâtı tarafından kullanılmak üzere Emniyet Müdürlüğüne devriye aracı hediye etti. Erbaa Belediyesi tarafından satın alınan araç bugün Başkan Hüseyin Yıldırım tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.

Teslim sırasında konuşan Başkan Hüseyin Yıldırım “Biz birbirimizi tamamlayan iki kurumuz. Hem personel hem de araç konusunda emniyetimizin sıkıntısı olduğunu öğrendiğimizde bir söz vermiştik. Verdiğimiz sözü gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah hep Erbaa’nın huzuru ve güvenliği için kullanılsın. Hayırlı olsun.”dedi.

Erbaa İlçe Emniyet Müdürü Tuncay Özcanlı yaptığı açıklamada “Ben de belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Göreve başladığımız yaz döneminde ayaküstü belediye başkanımıza ilettiğimiz bir konuydu. Başkanımız sözümüzü iki etmedi. ‘Bir ihtiyaç varsa biz karşılarız’ dedi. Bizim ihtiyacımız birincisi personel ihtiyacı ve bir araç ihtiyacımız vardı. Verimli görev yapabilmemiz adına bu ikisi önemli. ” dedi.

Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım’ın İlçe Emniyet Müdürüne teslim ettiği aracın sürücü koltuğuna oturan Emniyet Müdürü Tuncay Özcanlı, Başkan Hüseyin Yıldırım ile birlikte kısa bir test sürüşü gerçekleştirdi.


Tagged:


EDİTÖR:

Tokat'ın Haber Gazetesi - Tokat Gündem


Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir

TOKAT'ın Sesi - Gazete TOKAT
BİRİKİM Dizayn www.12m.biz