VALİ KONAĞI ‘SEVGİ’ DOLDU

Vali Cevdet Can’ın eşi Naime Can, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Sevgi Evleri, Kız Yetiştirme Yurdu ve Çocuk Yuvasında kalan 16 çocuğu Vali Konağında misafir etti.

Çocuklarla tek tek ilgilenen Naime Can, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hülya Özdemir ve çocuklarla birlikte pasta kesti.

Tokat’ta Sevgi Evleri ve Kız Yetiştirme Yurdunda kalan çocukların geleceğe daha iyi hazırlanmaları için yoğun çaba sarf edildiğini belirten Naime Can, “Devletin şefkatli eliyle oluşturulmuş Sevgi Evleri projesi ile çocuklarımız aile ortamında barınma imkanına kavuşmuş durumda. Bizler de her fırsatta çocuklarımızla birlikte vakit geçirmeye çalışıyor, onlarla birlikte çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Çocuklarımızın her türlü ihtiyaçları titizlikle karşılanıyor. En önemlisi de sevgi ve şefkate en çok ilgi duyduklarında bizler her zaman onların yanındayız. Onların en iyi şekilde geleceğe hazırlanmalarını arzu ediyoruz. İnşallah yuvalarımızdan ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacak çocuklarımız ve gençlerimiz yetişecek. Çocuklarımız bugünkü ziyaretleri ile de konağımızı şenlendirdiler.” dedi.

Çocuklarla hatıra fotoğrafı çektiren ve çocuklara çeşitli çeşitli hediyeler veren Naime Can, “İlerde kimseye muhtaç olmadan kendi hayatlarınızı sürdürmek için çok çalışmalısınız. Biz her zaman sizin yanınızdayız” sözleriyle misafirlerini uğurladı.

Mutlulukları gözlerinden okunan çocuklar ise, kendilerini konakta misafir eden Naime Can’a teşekkür ettiler.EDİTÖR:

Tokat'ın Haber Gazetesi - Tokat Gündem


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

TOKAT'ın Sesi - Gazete TOKAT
BİRİKİM Dizayn www.12m.biz