TOKAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ FUTSAL’DA ŞAMPİYON OLDU

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 02 -18 Mart 2015 tarihleri arasında toplamda 23 takımın katılımları ile gerçekleştirilen gençler Futsal Müsabakalarında Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İl birincisi olmuştur.

Toplamda 250 sporcunun katıldığı müsabakalarda Genç Erkekler kategorisinde Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal takımı 14 sporcuyla centilmence mücadele ederek, oynadığı 12 maçın 11’ini kazanarak rakiplerine büyük bir üstünlük sağlamıştır.

Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Takımı final maçında Tokat Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini 2-1 yenerek Genç Erkek Futsal ’da il birincisi olmuştur.

Final Maçları bitiminde gerçekleştirilen törenle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Oktay Düzen ve Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Şaban Ceylan dereceye giren takımların kupalarını takdim ederek, İlimizi grup müsabakalarında temsil edecek olan okul idareci, beden eğitimi öğretmenleri ve sporcularına başarılar dilediler.

Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal takımı Amasya’da 02-04 Nisan tarihlerinde yapılacak olan Grup müsabakalarında ilimizi başarıyla temsil edeceklerdir. Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Takımı Grup müsabakalarını da şampiyon olarak bitirip yarı finallere katılmayı hedeflemektedir.

FUTSAL FİNAL SERİSİ SONUÇLARI

1. Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2. Tokat Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3. Erbaa Sağlık Anadolu Lisesi


Tagged:


EDİTÖR:

Tokat'ın Haber Gazetesi - Tokat Gündem


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

TOKAT'ın Sesi - Gazete TOKAT
BİRİKİM Dizayn www.12m.biz