SULUSARAY KAYMAKAMI NAZLI DEMİR, TEOG SINAVININ BAŞARILI ÖĞRENCİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Vali Cevdet Can ve ‪‎Sulusaray‬ Kaymakamı Nazlı Demir, 26-27 Kasım 2014 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) Sınavında başarılı olan ilk on öğrenciyi ödüllendirdi.

Vali Cevdet Can, Sulusaray Kaymakamı Nazlı Demir’i makamında ziyaret etti. İlçenin çeşitli okullarında eğitim ve öğretim gören ve TEOG sınavında başarılı olan öğrenciler, Vali Cevdet Can’ın Kaymakam Nazlı Demir’i ziyareti esnasında Kaymakam Nazlı Demir’i ziyaret ettiler.

Öğrencileri makamında kabul eden Kaymakam Nazlı Demir, gösterdikleri başarı nedeniyle öğrencileri kutlayarak ilçedeki eğitim ve öğretimde elde edilen bu başarının destekleneceğini belirtti. Kaymakam Demir, “Bu bir başlangıç. İlçemizde eğitimde daha büyük başarıları elde etmek için elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz” diye konuştu.

Vali Cevdet Can ise başarıları sebebiyle öğrencileri tebrik ederek, “Siz azmin zaferinin örneğini en iyi şekilde gösterdiniz. Dershaneye, özel okula gitmeden elde ettiğiniz başarı ile hepimizi gururlandırdınız. Bu başarınızı biz de destekleyeceğiz” şeklinde konuştu. Vali Cevdet Can ve Kaymakam Nazlı Demir, bu başarıda emeği geçen tüm öğretmenlere de teşekkür etti.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Cevdet Can ve Kaymakam Nazlı Demir, Dutluca Cumhuriyet Ortaokulu’ndan Aslıgül Bilgen, Müşerref Selçuk Özdemir, Ayşenur Karabakla, Sinem Çilkurt, Fatih Ortaokulu’ndan Emin İçli, A. Cengiz Çolak, Semanur Şanlı, Alanyurt Ortaokulu’ndan Y. Emre Bilgen ile Atatürk Ortaokulu’ndan Sinan Dinç ve Tuğba Çoban’ı altınla ödüllendirerek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Vali Cevdet Can, Kaymakam Nazlı Demir’i ziyaretinden sonra Sulusaray Belediye Başkanı Halil Demirkol’u da makamında ziyaret etti. Başkan Demirkol ile bir süre sohbette bulunan Vali Cevdet Can, daha sonra ‪‎Çamlıbel‬ Belediye Başkanı Adem Akgül’ü ziyaret etti.


Tagged:


EDİTÖR:

Tokat'ın Haber Gazetesi - Tokat Gündem


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

TOKAT'ın Sesi - Gazete TOKAT
BİRİKİM Dizayn www.12m.biz