“İSTİKBAL GÖKLERDEDİR” PROJESİNİN TANITIMI YAPILDI

Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği Uygulamalı Girişimcilik Belge Töreni ve Dernek Projeleri Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz “Derneğimiz Gençlik ve Spor Bakanlığına sunduğu “İSTİKBAL GÖKLERDEDİR” projesi ile gençlerimize yönelik sosyal havacılık faaliyetlerini destekleyecektir. RC Model uçak ve helikopterler ile gençlerimizi doğayı sevecek çalışmaların içinde görmek istiyoruz. elde edeceğimiz kazanımlarımızla ilimizde sürdürülebilir çalışmalar planladık. Projemiz 1 şubat tarihinde başlayacaktır. Ülkemizde havacılık alanında başarılı illerde bulunan tesisler ve müzeler katılımcılarımız tarafından gezilecek ve ilimiz sosyal çalışmaları desteklenecektir. Proje süresi 10 ay ve bütçesi 40.000 TL’dir.” dedi.

Tokat İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Taştan, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Abdulkadir Türk, Tokat İŞKUR Müdür Yardımcısı Bekir Fındık, Tokat KOSGEB Hizmetleri Temsilcisi Uzman Tarık Fidan ve Tokat Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi Müdürü Şaban Ceylan dernekle yapılan işbirliği ve girişimcilik konusunda konuşma yaptılar.

Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği tarafından uygulanan Uygulamalı Girişimcilik eğitimini başarı ile bitiren katılımcılara belgeleri takdim edildi.


Tagged:


EDİTÖR:

Tokat'ın Haber Gazetesi - Tokat Gündem


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

TOKAT'ın Sesi - Gazete TOKAT
BİRİKİM Dizayn www.12m.biz